Publikacje nauczycieli

• Jasiek z grupy "Słoneczka" wraz z mamą zostali nagrodzeni w konkursie "Ozdoba choinkowa", zorganizowanym przez Nadleśnictwo Włocławek. Jasiek dostał fajną nagrodę i dyplom, ktore uroczyście wręczyła Jaśkowi i jego mamie Pani Dyrektor.

2018-01-17, 12:39 Dorota Rafinska
  • Obchody dnia pluszowego misia w grupie 6 latków przebiegały w następujący sposób- prezentacja o misiach występujących w bajkach, zdjęcia w misiowej foto-budce, tor przeszkód- skaczemy po śladach tak jak miś, dorysowywanie drugiej części misia na kartach pracy, prezentacja swoich pluszowych misiów oraz misiowe smakołyki czyli żelki w kształcie

2018-01-17, 11:53 Kamila Marciniak
  • Rolki po papierze toaletowym są przeze mnie uwielbiane, dziś w przedszkolu zrobiliśmy z nich minionki, i minionkowy teatrzyk. Na początku był występ pacynki- liska, następnie dzieci odgrywały małe role za pomocą swoich minionków.

2018-01-17, 11:46 Kamila Marciniak
  • Dnia 16 stycznia 2018 r. dzieci z grupy Misiaki obchodziły Dzień Babci i Dzień Dziadka. Podczas przygotowanej uroczystości wnuczęta zaprosiły swoje Babcie i Dziadków do oglądnięcia przygotowanego przedstawienia – Jasełek. Śpiew piosenek oraz recytacja wierszy przygotowanych specjalnie dla zaproszonych gości umiliły wspólnie spędzony czas. Podczas

2018-01-17, 10:04 Wiesława Gierszewska
  • Po raz kolejny nasze przedszkole odwiedziła pani z Ogrodu Ekologicznego Gładysiakowie. Tym razem miała dla nas smakowite warsztaty "Czekolada na zdrowie". Dzieci dowiedziały się skąd się wzięła czekolada, jakie są jej rodzaje oraz czy jest zdrowa. Przedszkolaki również zrobiły pyszny deser czekoladowy, który mogli zjeść na drugie śniadanko.

2018-01-17, 09:47 Anna Pera
  • Dnia 11.01.2018r o godz. 10.00 w grupie dzieci 6-letnich 0A odbyły się zajęcia otwarte, na które zostali zaproszeni Rodzice oraz Pani Dyrektor Leokadia Kozioł. Dzieci z zerówki pod kierunkiem wychowawczyni p. Doroty Sójki przygotowały i zaprezentowały widowisko pt. ,,W ANIOŁKOWIE’’, które było zwieńczeniem cyklu zajęć świątecznych.

2018-01-17, 09:32 Jolanta Grzyb
  • Za nami zakończona kolejna charytatywna akcja..tym razem organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom - ogólnopolska akcja GÓRA GROSZA. Przez dwa tygodnie wspólnie zbieraliśmy grosze i inne monety, aby pomóc potrzebującym dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym. Przedszkolaki z grupy „Biedronki”

2018-01-17, 06:37 B Sz
  • 16 STYCZNIA VIII przegląd kolęd i pastorałek w SOK w SUŁKOWICACH jest godzina 13.10 a my siedzimy i czekamy na swoją kolej . 131 wszystkich zgłoszonych kandydatów a my jesteśmy na 81 i 82 pozycji. Konkurs trochę się ciągnie niektórzy występują po 2 razy a niektórzy wykonują dodatkowy utwór. Dziewczynki już są prawie śpiące. Godzina