wybierz autora:
  • Grupa IV A wybrała się do Planetarium Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie przedszkolaki zapoznały się z wyglądem i pozornym ruchem nocnego nieba.Podczas pokazu "Tajemnica nocnego nieba" poznaliśmy kształty i nazwy wielu gwiazdozbiorów. Wzięliśmy udział w
    Relacja 2018-03-22, 17:31 | autor: Anna Śmigielska
  • Dzieci z grupy IV A odwiedziły nietypową wystawę interaktywną. Była to dla przedszkolaków nowość, ale wzbudziła wiele zaciekawienia i radości z odkrywania nowych rzeczy.
    Relacja 2018-03-07, 18:58 | autor: Anna Śmigielska
  • Ten tydzień upłynął dzieciom z grupy IV A na poznawaniu kosmosu.Wykorzystywaliśmy ciekawe pomoce dydaktyczne oraz wyrażaliśmy swoje wyobrażenia o wszechświecie w formie plastycznej.
    Relacja 2018-03-02, 22:53 | autor: Anna Śmigielska
  • Zimy nie ma- śniegu brak? Przedszkolaku ruszaj w świat- Przedszkolaki- Podróżnicy”- pod takim hasłem upłynęły tegoroczne ferie w naszym przedszkolu. Przez dwa tygodnie dzieci wraz z nauczycielami, poprzez przeróżne działania, poznawały Afrykę i Azję.
    Relacja 2018-01-31, 22:34 | autor: Marta Hold-Łukasik
  • W czwartek 21 grudnia grupa IV C przedstawiła Jasełka dla dzieci z innych grup w naszym przedszkolu . Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć
    Relacja 2018-01-02, 21:06 | autor: Jolanta Kirpluk