ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

Od dnia 01.09.2016r. zapraszamy wszystkich wychowanków do naszego przedszkola.

Listy przyjętych dzieci, podział na grupy oraz ogłoszenia dotyczące organizacji nowego roku szkolnego zostaną wywieszone na tablicach ogłoszeń w dniu 31.08.2016r.

W dniu 26.08.2016r. wszyscy rodzice otrzymają również drogą mailową wzór umowy, upoważnień do odbioru dzieci oraz inne dokumenty, które należy wydrukować oraz wypełnione i podpisane dostarczyć do SEKRETARIATU przedszkola w terminie do 02.09.2016r.

Dzieci przyjęte do grup I-szych prosimy wyposażyć w:
  • worek płócienny z kapciami (najlepiej zapinanymi na rzepy),
  • worek płócienny z ubrankiem na zmianę (skarpetki lub rajstopki, majteczki, koszulka, spodenki),
  • poduszkę "jasiek" w poszewce + piżamka,
  • kubeczek, pastę do zębów i szczoteczkę.
Wszystkie przyniesione rzeczy powinny być PODPISANE !!!

W pierwszym i drugim tygodniu września odbędą się zebrania dla rodziców, na których zostaną przestawione wszystkie niezbędne informacje.
Na zebranie prosimy przynieść numer PESEL dziecka oraz aktualne numery telefonów obojga rodziców.

Rodzice posiadający ORZECZENIE O NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI dziecka, proszeni
są o przyniesienie dokumentów wraz z umową do sekretariatu przedszkola.

Rodziców dzieci objętych obowiązkiem szklonym (5,6-latki) prosimy o dostarczenie informacji dotyczącej szkoły obwodowej w dniu składania umowy (druk wysłany na pocztę e-mail).

Rodzina wielodzietna (min. 3 dzieci) może skorzystać z ulgi w opłacie za świadczenia przedszkolne (druk wysłany na pocztę e-mail wraz z umową). W przypadku rodzeństwa uczęszczającego do szkół ponadgimnazjalnych wymagane jest zaświadczenie z placówki.

Prosimy pamiętać:
  • do przedszkola dzieci przyprowadzamy najpóźniej do godz. 8.30,
  • w przypadku późniejszej godziny przyprowadzenia dziecka wymagana jest informacja telefoniczna 71 798 67 54 wew. 113 (intendent),
  • przedszkole nie bierze odpowiedzialności za zabawki przynoszone przez dzieci z domu,
  • każde z dzieci powinno przynieść płócienny worek ze strojem gimnastycznym.

Zapraszamy :)

Komunikat 2016-08-26, 14:41 | autor: Irena Młyńczak