Prosimy o wsparcie w głosowaniu - każdy głos ma znaczenie !!!

DRODZY RODZICE, PRACOWNICY PRZEDSZKOLA I WSZYSCY ZAINTERESOWANI!!!

Nasze przedszkole, reprezentowane przez grupę IV. B, bierze udział w konkursie „Drugie życie śmiecia”. Dzieci wykonały makietę kosmosu (umieszczoną między jadalniami) z odpadów gromadzonych w przedszkolu i w ich domach.
Dzieci dały z siebie wszystko, teraz my (rodzice, nauczyciele, pracownicy i wszyscy chętni) możemy pomóc głosując na powyższą pracę zatytułowaną „Dzieci nawet kosmos wyczarują ze śmieci” na stronie internetowej www.buliba.pl
Głosowanie rozpocznie się w dniu 28. listopada 2013 r. o godzinie 12:00 i będzie trwało do godziny 23:59 dnia 3. grudnia 2013r.
Mamy szansę wygrać wyposażenie placu zabaw lub sal przedszkolnych.
Do wygrania ponad 140 nagród dla przedszkoli i ponad 100 nagród dla głosujących! Na prace konkursowe może głosować każda osoba, która zaloguje się w serwisie Buliba.pl.

Najłatwiej naszą pracę odnaleźć korzystając z wyszukiwarki w galerii prac konkursowych na powyższej stronie (wpisać województwo i nasze przedszkole).
Aby mieć szansę na wygranie nagród dla przedszkola
i głosujących wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na naszą pracę konkursową.
Prosimy o wsparcie w głosowaniu - każdy głos ma znaczenie !!!

Konkurs trwał do: 2013-12-03, 00:00
Konkurs 2013-11-27, 21:04 | autor: Agnieszka Sadurska