Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Relacje

II A KREATYWNIE I SMACZNIE

W środę 15. 11. 2017 r. nasza grupa uczestniczyła w bardzo ciekawych i smacznych warsztatach w Centrum Inicjatyw Wszelakich Zakrzowska 29. Dokładnie jak głosi reklama, doświadczyliśmy tam dużej dawki dobrej zabawy, wiedzy, ciekawych umiejętności
i kreatywnego odpoczynku.
Pierwszy warsztat okazał się sporym wyzwaniem fizycznym, wymagającym dobrej formy i kondycji. Całą godzinę, w przyjaznej i pełnej barw sali, dzieci tańczyły oraz bawiły się kolorową chustą klanzy. Uśmiechy i wielkie rumieńce, były najlepszym dowodem na to, że był to udany czas.
Aktywność fizyczna zdecydowanie wzmogła dziecięcy apetyt… Dlatego podczas drugiego warsztatu dzieci w skupieniu wykonywały smaczne paluchy czarownicy… Z kulki ciasta własnoręcznie toczyły wałek, który następnie podzieliły na trzy części, a z migdałów ułożyły paznokcie- w efekcie wyszły palce jak prawdziwe… A czas oczekiwania na wyciągnięcie z piekarnika, spożytkowały na przygotowanie kolorowych lukrów, które pięknie ozdobiły gotowe wypieki. Na koniec zostało tylko skonsumować małe arcydzieła;)- niektórzy próbowali nawet talerzyków.
Relacja 2017-11-20, 23:28 | autor: Marta Hold-Łukasik
Przedszkolowo.pl logo