IV B na Spartakiadzie

Dzieci z naszego przedszkola w dniu 27.09.2017r (środa) uczestniczyły w Spartakiadzie Przedszkoli Integracyjnych.
Silna ekipa z grupy IV B reprezentowała nasze przedszkole. Do wspólnej sportowej zabawy przystąpiło 6 Przedszkoli. Po złożeniu uroczystego ślubowania, mali zawodnicy zmierzyli się z siedmioma sportowymi konkurencjami. Przedszkolaki ćwiczyły z różnymi piłkami.
Były piłki lekarskie, tenisowe, do unihokeja, szczypiorniaka, do skakania i oczywiście królowa wszystkich piłek czyli futbolówka. Mali sportowcy wykonywali ćwiczenia
z ogromnym zaangażowaniem. Każdy sportowiec dał z siebie wszystko, dlatego wszyscy uczestnicy Spartakiady stanęli na najwyższym stopniu podium i otrzymali złote medale,
a oprócz tego drobne upominki.
Brawa dla wszystkich sportowców!!!
Po sportowych zmaganiach zawodnicy udali się na pyszny i zdrowy poczęstunek przygotowany przez organizatorów spartakiady.
Relacja 2017-10-02, 22:29 | autor: Kamila Kołodziej - Śliwa