Przedszkole Nr 109 bierze udział w akcji społecznej "PLUSZAK W POGOTOWIU"

Drodzy Rodzice
W dniach 06.02 – 28.02.2017 nasze Przedszkole bierze udział w wyjątkowej akcji społecznej „PLUSZAK W POGOTOWIU”
Polega ona na zebraniu pluszaków dla najmłodszych pacjentów Pogotowia Ratunkowego oraz dziecięcych oddziałów szpitalnych.
Zebrane pluszaki zostaną przekazane do Zespołów Ratownictwa Medycznego, dziecięcych oddziałów szpitalnych, a szczególnie do oddziału onkologii dziecięcej "Przylądek Nadziei" we Wrocławiu

Sprawa jest prosta - macie pluszowe misie lub inne pluszaki? Nie muszą być nowe, wystarczy, że będą w dobrym stanie i czyste. Przynieście je do przedszkola a my, za pośrednictwem koordynatora akcji, przekażemy je dalej. Podarujmy małym pacjentom uśmiech na twarzy, a naszym dzieciom pokażmy, że wystarczy drobny gest, by uśmiechnięta była każda dziecięca buzia.
Pluszaki prosimy przynosić do grup w wyżej wymienionym terminie, tj. od 06.02. do 28.02.2017

Dziękujemy za przyłączenie się do akcji

Link do facebookowego wydarzenia oraz więcej informacji o akcji:
Komunikat 2017-02-02, 21:10 | autor: Kamila Kołodziej - Śliwa