VIII Festiwal Zdrowia

Już po raz ósmy odbył się coroczny przegląd piosenki prozdrowotnej Wrocławskiej Sieci Szkół i Przedszkoli Promujących Zdrowie (22.11.2016). Tym razem do naszego przedszkola przybyli przedstawiciele z 12 przedszkoli znajdujących się w dzielnicy Śródmieście. Dzieci zaprezentowały utwory muzyczne nie tylko zachęcające do zdrowego stylu odżywiania, ale również do ruchu i częstego gimnastykowania się. Pomiędzy występami poszczególnych przedszkoli, nasi mali widzowie brali udział w zabawach muzyczno-ruchowych prowadzonych przez nauczycielki Kamilę Wójcik i Irenę Młyńczak, przy współudziale pani Justyny Lukaniuk. Przedszkolaki miały możliwość potańczenia przy skocznych piosenkach oraz wzięły udział w areobiku - a dokładniej w smerforobiku:). Wszystkie dzieci na scenie zaprezentowały się wspaniale. Po występach pełnych energii i radości uczestnicy zostali narodzeni pucharami oraz pamiątkowymi dyplomami. Na zakończenie wspólnej zabawy nasi mali goście mogli zregenerować siły podczas poczęstunku - oczywiście zdrowego oraz smacznego:)
Relacja 2016-11-28, 20:45 | autor: Irena Młyńczak